Tipy - Zajímavý produkt

HÁČKOVANÉ ČEPIČKY PRO VAŠE DĚTIČKY

Bude zima a tak se Vám třeba budou hodit háčkované originální čepičky na dětské hlavičky...Proklikněte se a dozvíte se víc!
HÁČKOVANÉ ORIGINÁLNÍ ČEPIČKY

 

TOYPEX

Prosím, klikněte na text dole a dozvíte se víc!!
TOYPEX

Suprafort
 

ČENDA BURÁČEK A ZLATÁ BOBULE

Vtipný komiks pro menší i větší děti o vášnivém cestovateli Čendovi Buráčkovi. Tentokrát společně zavítáme do exotických Džunglovic a komáry sužovaného Balíkova, kde se staneme svědky dalších krkolomných dobrodružství a zažijeme také nemálo legrace. Jeden příběh nás zavede na širé moře za námořníkem Mikim a jeho pejskem Benoušem.

ČENDA BURÁČEK A ZLATÁ BOBULE
 

ŠKOLA KOUZEL - KOUZELNÝ KLOBOUK

Iluzionista Pavel Kožíšek připravil pro všechny příznivce magie kouzelnickou sadu s názvem Škola kouzel Kouzelný klobouk. „Naučíte se krok za krokem 75 jednoduchých, ale při tom velice efektních kouzelnických triků, které na začátku své kariéry používali i nejslavnější kouzelníci světa, počínaje Harrym Houdinim a konče Davidem Copperfieldem. Naše Škola kouzel a její kouzelnické rekvizity jsou určené především dětem, ale je tam spousta triků, které můžou předvádět v pohodě i dospěláci. Všichni tak mohou pobavit přátele a příjemně jim zamotat hlavu. Všechna kouzla jsou vybrána tak, aby je každý mohl bez náročné přípravy a nacvičování sám snadno úspěšně předvádět“, slibuje principál Divadla kouzel. „V naší kouzelnické sadě jsou pochopitelně takové kouzelnické triky, které nejsou z kuchyně profesionálních kouzelníků. To bych byl sám proti sobě, kdybych prozrazoval svá kouzla. Jedná se o taková kouzla, která se čas od času dají laické veřejnosti k dispozici, aby se třeba „narodil“ nějaký nový kouzelník“, říká prezident Českého magického svazu Pavel Kožíšek. Naučíte se například uvázat bleskový uzel, objevit králíčka v prázdném klobouku, zmizet šátek v dlani, ze stovky dokážete vyčarovat tisícovku, dozvíte se tajemství záhadné předpovědi nebo jak kuličky neviditelně cestují.

KOUZELNICKÝ OBCHOD

ŠKola kouzel - KOUZELNÝ KLOBOUK
 

STAVEBNICE MAGFORMERS

MAGFORMERS – nová magnetická stavebnice pro předškolní i školní děti , držitel ocenění Grand PriX z výstavy hraček a her FOR TOYS 2010


MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.
MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.
Stavebnice MAGFORMERS byla oceněna zvláštní cenou Grand PriX na letošní výstavě hraček a her FOR TOYS.

www.magformers.cz

VE ZNAMENÍ MOTÝLA-In the Sign of Butterfly

VE ZNAMENÍ MOTÝLA
In the Sign of Butterfly

Napínavý příběh dvou malých holčiček Andrejky a Janinky autorky herečky Zdeňky Žádníkové vás zavede do tajuplného prostředí pohádkového světa plného dětské odvahy, nástrah, kouzel a legrace. Bavit se budou nejen děti, ale i rodiče. Na 54 krásných ilustracích Ivo Chvátila, vytvořených kombinovanou technikou reálných snímků, malby a stříkané retuše můžete sledovat putování obou holčiček, veverky Blaženky a přítele Růžovce, jejich boj a vítězství nad zlým Slizrádem.
Knížka je psaná dvojjazyčně, česko-anglicky.
Výtěžek z jejího prodeje bude věnován na financování projektů Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové.
Cena 327 Kč, k dostání či objednání v knihkupectvích - distribuční síť Euromedia a na pobočkách České pošty
Více na www.nfzz.cz

Nadační fond Zdeňky Žádníkové

ČEKÁNÍ NA VÁNOCE, JARO JE TU

" Lucka je holčička, co se nikdy nenudí, a proto jí čekání na Ježíška utíká jako voda. Spolu se svými dvěma brášky, Jendou a Mrtínkem, nás provede adventním časem, plným nečekaných překvapení. Ukrývá se v něm mnoho někdy zapomenutých zvyků a obyčejů. Otevřete tuto kouzelnou knížku, zavolejte na všechny babičky, dědečky, maminky, tatínky, sourozence i zvířátka a pojďte s námi čekat na Vánoce , přitom si kreslit, vyrábět, vařit a vůbec se skvěle bavit !"
Jaro je tu! I se spoustou nápadů, jak si ho užít. Sourozenci Lucka, Jenda a Martínek s vámi projdou celým jarním obdobím od první sněženky až po rej čarodějnic. Ukáží vám, jak se pletou pomlázky, malují vajíčka, otvírají studánky nebo pečou beránci. Na každé stránce na vás čeká nějaké překvapení a na konci knihy ještě vystřihovánky!
KNIHA.CZ

Čekání na Vánoce JARO JE TU
 

USITO

Chcete domů nebo do školky hračky, které jsou IN a přitom naše děti vrátí do doby, kdy bylo normální hrát si s ušitými panenkami...jenže panenky už dneska nestačí a tak Vám holky ušijí všechno na co si vzpomenete - tedy na webu mají, že nešijí hákové kříže a panenky Barbie ..a tomu rozumíme. Prostě dekorace a hračky z USITO.CZ jsou fakt OK...možná, že je brzy uvidíte i na našich vystoupeních...a můžete si je omrknout naživo...
USITO.CZ

 

EONE.CZ

Po „trochu propršeném“ vystoupení v Krásné Lípě nás pozvali na čaj manželé Váchovi. Přišli jsme do domu, kde to moc krásně vonělo bylinkami... a jak jsme tak seděli a povídali u čaje, zjistili jsme, že se zde vyrábí přírodní bylinná kosmetika. Sprchové a koupelové přípravky, balzámy, oleje proti rýmě atd. všechno je bez konzervantů, barviv a ropy, to znamená vhodné pro atopické a alergické děti. Po návštěvě jsme dostali „výslužku“ koupelový olej Delfínek, spray na čištění vzduchu - ten krásně voní....Vanda dostala ještě něco pro „větší holky“ ... Prostě jsme si výrobky vyzkoušeli na vlastní kůži /a kůži vlastních dětí/ a pokud je chcete vyzkoušet taky, jukněte na www.eone.cz. Můžeme Vám je doporučit!


EONE.CZ

Kosmetika pro děti
 

PEXI.CZ

I kdyby tato firma nebyla hlavním sponzorem našich soutěží, do našich tipů bychom tyto hračky dali. Jedná se většinou o zábavné hry, hlavolamy, soutěže a puzzle. Bezvadná je např. hra, která se jmenuje Slepá bába, která pomáhá rozvíjet hmatové schopnosti u malých dětí, nebo hra Pošta - obsahuje "peníze", podací lístky, známky, razítko - hra, při které se dítě dozví co je to vlastně pošta a k čemu lidem slouží....pěkná je i hra pro holky Staň se miss ČR...zábavnou formou dívka stoupá "do slávy", přitom jí však nikdo nenutí aby např. přestala jíst. Holky se docela pobaví i při hře Modelky, kde si hrají na módní návrhářky, které kombinují a vymýšlejí....A zkusili jsme si složit také hlavolamy - to prý rozvijí obrazotvornost. Velmi se dětem líbí i Big puzzle - nejdřív je složí na podlaze a potom vymalují. Také jsme zjistili, že hračky "něco vydrží". Třeba části puzzlí jsou dost pevné a hned tak se nezlomí. Můžete juknout na www.pexi.cz a nebo se zeptejte v obchodě a hračky si vyzkoušejte.
PEXI.CZ

PEXI.CZ PEXI.CZ
 

BOTY S ŽIRAFOU

..když je u dětských bot žirafa, jsou to boty, ve kterých si dítě nezkazí nohu…Pokud je sháníte, možná Vám přijde vhod náš další tip. Společnost D.P.K. je český výrobce zdravotně nezávadné dětské obuvi ve velikostech 18–35 a je držitelem Licenčního oprávnění České obuvnické a kožedělné asociace k užívání ochranné známky Žirafa a Česká kvalita. Česká obuv D.P.K. – dětské boty se Žirafou
..

BOTY S ŽIRAFOU

 

PLAYFOAM MODELÍNA

Vanda a Standa vyzkoušeli modelovací pěnu nové generace. Nebudeme psát jak je to skvělé…musíte to vyzkoušet…mimochodem pěna je netoxická, nešpiní, nemastí, nepáchne a není drahá…. je to zábava, při které se cvičí prsty i hlava….
PLAYFOAM

 
 
 
pořady pro dospěláky