Hlavní partneři projektu Vanda a Standa

Hračky a zábavní zboží bambule sluníčko Český rozhlas 2 - Praha mateřídouška ministerstvo zemědělství Zdraví-život Městská část Praha 11 Pražská energetika, a.s. Baby televize Ústav zemědělské ekonomiky a informací Ministerstvo zdravotnictví České republiky kbj velkoobchody s.r.o. UpTV - Up.Paráda - dětský zábavný televizní pořad

NETTVOR - INTERNETOVÁ MANUFAKTURA

MARTIN OTRUBA - špičkový hudební programátor a aranžer. Hudba všech stylů a žánrů na objednávku.

Bezva hračky PLAYMOBIL najdete na cs.play-kids.cza sk.play-kids.cz

Rádi spolupracujeme s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové

nfzz

Projekty a aktivity Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové se svým charakterem soustřeďují na děti a mládež, zejména na oblast sociální a zdravotní péče a rozvoje kulturních a duchovních hodnot.

„Projekty pro dětský úsměv ve zdravotnických zařízeních“ se snaží přispět ke zlepšení podmínek, které utvářejí charakter prostředí, ve kterém se dítě nachází, ať se jedná o nemocniční zařízení, mateřské školky, základní školy či čekárny u lékaře s cílem vytvořit prostředí přispívající k lepší a na pozitivní podněty bohatší kvalitě života našich dětí.

Pilotním projektem Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové je „Realizace nástěnných maleb ve zdravotnických zařízeních“. Jedná se o malování v zařízeních jako jsou nemocnice, dětské domovy, domovy pro seniory, léčebny a další. Nástěnné malby pokryjí libovolnou plochu a to např. veselými obrázky ze světa zvířátek, která se představují v nejrůznějších rolích a ztvárňují neopakovatelné příběhy.

Více o Nadačním fondu Zdeňky Žádníkové na www.nfzz.cz

Spolupráce dvojice Vanda a Standa s Občanským sdružením My a děti

Vanda a Standa resp. Lukáš Čermák a Vlaďka Vohralíková jsou členy OS My a děti, které se zabývá výrobou a produkcí výchovně zábavných programů pro děti a rodiny s dětmi. Pod hlavičkou tohoto sdružení absolvují Vanda a Standa v roce 2008 a 2009 sérii vystoupení Aby bylo na Zemi milo.

Aby bylo na Zemi milo 2008 – PROJEKT SE USKUTEČŇUJE ZA FINANČNÍ PODPORY STŘEDOČESKÉHO KRAJE

OS My a děti realizuje, ve spolupráci s dvojicí Vanda a Standa a za finanční podpory Středočeského kraje, v roce 2008 7 programů pro mateřské školy ve Středočeském kraji. Možnost vidět hudebně zábavný a ekologicky laděný program, tak měli děti v Bakově nad Jizerou, ve školce na Slapech, v Příbrami a v průběhu podzimu proběhnou ještě vystoupení v Nehvizdech, Osově a Hostomicích. Všechny tyto školky měly o program zájem a díky podpoře Středočeského kraje je možné vystoupení v těchto školkách zrealizovat.

Aby bylo na Zemi milo 2009

TENTO PROJEKT JE REALIZOVÁN S FINANČNÍM PŘISPÉNÍM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Praha

V roce 2009 zrealizují Vanda a Standa ve spolupráci s Občanským sdružením My a děti za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy sérii 12ti vystoupení Aby bylo na Zemi milo pro mateřské školy a první stupně základních škol v několika pražských kulturních domech. Kulturní domy KC 12 v Praze Modřanech a KD Krakov v Bohnicích si objednaly pořad ke DNI ZEMĚ a v jednání jsou představení na dalších místech v Praze. Věříme, že se díky tomuto pořadu začnou na některé eko, ale i etické problémy, dívat jinak nejen děti, ale i jejich rodiče.

Spolupráce dvojice Vanda a Standa s Městskou částí Praha 11

Dvojice Vanda a Standa spolupracuje od začátků svého působení s městskou částí PRAHA 11. Už v roce 2004 s programem Přijede k nám návštěva navštívili VaS všechny mateřské školy v této městské části. V roce 2005 se stali VaS úspěšnými žadateli o grant MČ Praha 11 na uspořádání dvou programů Aby bylo na Zemi milo v Kd Opatov pro žáky MŠ a ZŠ. Vanda a Standa hráli také několikrát na tradiční akci Chodovská pouť a v letošním roce byli se svým programem hosty Dětských sportovních her mateřských škol Prahy 11. Vzájemná spolupráce VaS a MČ Praha 11 vyvrcholila 14.září 2007 kdy se společně s Městskou částí Praha 11 a OS TAROKA podíleli na Poprázdninovém dětském dni pro děti z Jižního Města. S Městskou částí budou VaS spolupracovat i v dalších letech. Už v lednu 2008 navštíví VaS některé mateřské školy v městské části Praha 11 s grantovým programem dotovaným Ministerstvem zemědělství a další programy budou následovat.

V roce 2008 se Vanda a Standa s pořadem Aby bylo na Zemi milo objevili např. na oslavách Dne země pořádaných městskou částí Praha 11 v centrálním parku Opatov a pořad byl také součástí doprovodného programu Pražského cyklozvonění 21.září 2008, taktéž v parku Opatov. Obě vystoupení byla realizována ve spolupráci Občanského sdružení My a děti a městské části Praha 11.

VaS na dětských sportovních hrách Prahy 11

Všem firmám i soukromým subjektům nabízíme možnost "koupit" pořad "ABY BYLO NA ZEMI MILO" jinému subjektu např. mateřské škole, základní škole, dětskému klubu, dětskému domovu, dětskému táboru, sboru hasičů - jako jedno z mnoha vystoupení v rámci oslav výročí jeho vzniku... Dle § 20 /8/ zákona o daních z příjmů je tento výdaj uplatnitelný jako položka snižující základ daně.

Nabízíme možnost propagace Vaší firmy, organizace… na našich vystoupeních, banner s Vaší reklamou na stránkách našeho webu atd...

Naši partneři:

Olaf Deutsch a jeho fotografie nejen z našich vystoupení - www.fotobankadeutsch.cz

ROZHLAS - Hry, dobrodružství, komiksy a mnoho dalšího...

www.martinavrbova.cz - stránky naší kamarádky televizní hlasatelky Martiny Vrbové. Občas s námi vystupuje!

REVEL - český výrobce síťovaného polyetylenu a dodavatel podlahového topení

BIOSDOB - systém pro dokonalou střechu

CHODOVSKÁ TVRZ - kulturní dům

RONALD HILMAR - fotograf

www.volny.cz/jazykovytabor - letní jazykový tábor pro děti

MILAN MARTINIK - porcelán

svatební.cz - internetový katalog služeb v oblasti svateb

INFERNO - skupina historického šermu zabývající se obdobím pozdní gotiky

Chcete jezdit na koni?

www.citarnaucerta.cz - Chcete aby vaše dítě rádo četlo?

www.volny.cz/kc12 - Kulturní dům v Praze 12 - Modřanech - spousta akcí pro děti i dospělé

VIDEOZÁZNAMY NA ZAKÁZKU - JAROSLAV DOSTÁL, tel.: 603 478 149

 
 
pořady pro dospěláky