CO BYLO

Ohlasy - dopisy, maily, ...

Dobrý den, Lukáši a Vlaďko,
Ráda bych Vám moc poděkovala za zaslané CD pro dceru. Udělalo jí to velkou radost!
Také bych Vám ráda dodatečně moc poděkovala za moderování našeho letošního Family Day. Máme na akci skvělé ohlasy a lidem se to moc líbilo. Vyzařuje z Vás neskutečná energie a pozitivní nálada. To je v dnešní době naprosto unikátní a podařilo se Vám kousek té energie přenést na naše lidi. Za to Vám moc děkuji a pevně věřím, že se ještě někdy na podobné akci potkáme.
S pozdravem a přáním pěkného dne Lenka Holá

Vando a Stando,
znáte ten fór jak muzikant nepomluví druhého muzikanta? :-) Já moc maily nepíšu, ale koupili jsme si pro dcerku "Rodinné balení" a za to Vás musím pochválit. Už jsem viděl hodně rádoby dětských CD, ale to vaše je opravdu hooodně dobré. Smekám před aranžema písniček jakož i před velmi dobrou dramaturgii. Konečně profesionalita. Fakt se Vám to moc povedlo!

Tak hodně zdaru a hodně dalších dobrých nejenom muzikantských nápadů. Díky za dobrý počin!

S přáním pěkných vánočních svátků,
za kapelu TANGO Ing. Kamil Toman, kapelník

Vážená paní Vohralíková, vážený pane Čermáku,
dovolte, abych Vám oběma upřímně poděkoval za představení na našich mikulášských besídkách v Liberci a Rumburku. Reakce publika, vesměs našich zaměstnanců, byly jenom a jenom pozitivní. Moc se nám Vaše vystoupení líbilo. Je moc hezké, že jste jako jedni z mála nepodlehli komerčnímu pojetí zábavy, a o to více Vám přeji, abyste co nejdéle vydrželi tak, jak to děláte. Velmi pěkné je, jaký dokážete udržet kontakt s dětským publikem, že je chápete jako partnery při vystoupení, nikoli jako konzumenty.  
Přeji Vám hodně zdraví, požehnaný Advent a Vánoce a hodně radosti z práce, kterou děláte.  
Z Liberce  
Ondřej Kout

Zdravíme z Deblína!!!
Ještě jednou bychom Vám oběma chtěli moc a moc poděkovat. Vystoupení bylo naprosto úžasné, zábavné, ale i poučné. Děti se rozhodně nenudily. Už teď jsou velké ohlasy. Pokud se zadaří příští rok opět získat finanční podporu obce, tak s námi určitě počítejte. Byly nadšeny nejen děti, ale i dospělí. Je obdivuhodné, jak dokážete prcky rozpohybovat a zapojit do programu. :-))
Terka

Dovolte, abych Vám jménem Mateřské školy v Průhonicích poděkovala za moc pěkné vystoupení Vandy a Standy v pořadu "Přijede k nám návštěva". Vystoupení se uskutečnilo 23.5 2007 a velmi se dětem líbilo, bylo uděláno inspirativně, jasně, vesele. Kladně hodnotíme takové pořady a přejeme mnoho takových báječných programů.
Srpová Galina zást.řed.

Dobrý den,
chtěl bych Vám vyjádřit díky, jste první inteligentní skupina pro děti, na kterou jsem na internetu narazil. Jsem pianista-jazzman, mám dvouletou holčičku, která zbožňuje muziku všeho druhu, ale nechci jí servírovat baby-techno, které se všude na malé děti valí - Inka Rybářová, Míša Růžičková, Dobří Bobři, Maxim Turbulenc... však víte. Písnička Vajíčka nás oba dostala, tak jsem si hned objednal vaše CD. Máte výborný výchovný aspekt, a přitom bez křeče, bravo. Hodně zdaru,
Michal Doležal

Dobrý den,
velice ráda bych Vám touto cestou poděkovala za včerejší program na karneválku v KCN Novodvorská. Bylo to strašně fajn, prima přístup k dětem, úžasné písničky, tanečky i hry pro prťata... prostě pro mě i Kristýnku super odpoledne. Škoda jen, že bylo tak málo dětiček. Ještě jednou díky a příště za vámi dorazíme určitě zase.
Radka Šteflíková a Kristýnka

Dobrý den, Stando a Vando!
Včera večer jsem poslouchal pořad na rádiu ČR Plzeň, slyšel jsem o vašem programu a pročetl jsem si to na internetu. Přeji vám moc a moc sil do další práce, moc se mi to líbí a fandím vám! Prosím, kdyby byla možnost sehnat vaši hudební nahrávku /CD,MC/, dejte mi vědět, koupil bych ji mojí dcerce /6 let/. Děkuji a ještě jednou hodně zdaru.
Honza Roubal

Míša a Ríša Mackovi

přijede k nám návštěva

přijede k nám návštěva

BIO TOP - hodnoceni

BIO TOP - hodnoceni